Ulewa w Świdwinie
TikTok | justynawypych1

Do dramatycznego zdarzenia doszło na jednej z ulic Świdwina w województwie zachodniopomorskim. Wskutek ulewnych deszczy wystrzeliła w powietrze studzienka, a wraz z nią samochód osobowy, który podskoczył na kilkadziesiąt centymetrów.

W piątek w wielu miejscach w Polsce doszło do gwałtownych ulew i burz. Wskutek silnego wiatru połamane były drzewa, a na ulicach doszło do małych powodzi. Groźnie było również podczas festiwalu Opener w Gdyni, gdzie ewakuowano uczestników.

Nadmiar wody sprawił, że infrastruktura w wielu miejscach nie była w stanie sobie z nią poradzić. Przykład takiej sytuacji wydarzył się w Świdwinie, a jedna z mieszkanek nagrała mocno nietypowe zdarzenie.

Kobieta zapewne chciała zarejestrować, jak bardzo zalana została jej okolica. Nie spodziewała się jednak, że przypadkowo nagra sytuację, która teoretycznie nia miałaby prawa się wydarzyć.

Na studzienkę kanalizacyjną najechał samochód. Właz w pewnym momencie jednak wystrzelił, przez co tylna oś pojazdu podskoczyła. Kierująca kobieta włączyła światła awaryjne i wyprowadziła dzieci. Na szczęście nie stało się nic groźnego.

@justynawypych147

#ulewa

♬ dźwięk oryginalny – justa88

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę