Szokujące znalezisko w Żninie. Przy urzędzie skarbowym znaleziono.. ludzki płód!

REKLAMA

Do szokującego odkrycia doszło w miejscowości Żnin w województwie kujawsko-pomorskim. Jeden z mieszkańców natknął na się na ludzki płód, który leżał na trawniku nieopodal urzędu skarbowego. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

Mieszkaniec Żnina dokonał tego odkrycia w środę, 21 sierpnia około godziny 20:00. Według relacji mediów, mężczyzna przechadzał się obok trawnik w okolicy żnińskiego urzędu skarbowego, znajdując w tym czasie płód leżący na trawie. O fakcie od razu powiadomiona została policja, która po szybkim przyjeździe na miejsce potwierdziła podejrzenia przechodnia.

REKLAMA

Z uwagi na charakter sprawy, policjantom nie udało się na miejscu czynności znaleźć sprawcy lub sprawców tego okropnego czynu. Prokurator zarządził zabezpieczenie znalezionego płodu, który następnie zostanie przekazany do Zakładu Medycyny Sądowej w Bydgoszczy, gdzie będzie badany.

Według wstępnych zeznań, znaleziony płód miał około 7-8 centymetrów, co oznacza, że został wyrzucony we wczesnym okresie trwania ciąży. Niebawem dojdzie do jego sekcji, a także poddany zostanie badaniu DNA, które będzie miało ustalić, kim jest matka.

Udostępnij: