Szukają haków na Trzaskowskiego! Wyciekł mail radnego PiS

Wiktor Klimiuk to radny Prawa i Sprawiedliwości z Białołęki. Wyciekł jego e-mail, w którym można przeczytać, że zaleca się podanie pomysłów na zdyskredytowanie Rafała Trzaskowskiego. Cała sprawa została nagłośniona dzięki Krzysztofowi Skolimowskiemu, wiceburmistrzowi Mokotowa.

– W związku z tym, że głównym kontrkandydatem Pana Prezydenta Andrzeja Dudy będzie Rafał Trzaskowski, zwracam się w imieniu Prezesa Kamińskiego, o przesłanie na niniejszego maila do czwartku do godziny 12 na kartce A4 pomysłów (wraz z krótkim opisem), które moglibyśmy poruszyć, aby wykazać złe zarządzanie miastem przez Trzaskowskiego. Pomoże to ustalić skuteczną strategię na czas kampanii w Warszawie – tak można wyczytać w mailu.

Czytaj także:  Schetyna: Wejście Kaczyńskiego do rządu wynika ze strachu i braku zaufania

Skolimowski w rozmowie z Radiem Kolor podkreślił, że według niego kampania będzie brudna, a sama wiadomość go zmroziła. Podaje też, że jej źródło jest w pełni wiarygodne.
– To będzie brudna kampania. Nie będzie to rywalizacja na programy. Będzie poszukiwanie nieprawdziwych informacji i żonglowanie tym w mediach, czyli PiS będzie robić to, co robił zawsze. I to jest potwierdzenie tego faktu – mówił Krzysztof Skolimowski. Wiadomość prawdopodobnie miała trafić do lokalnych działaczy PiS w stolicy. Przez pomyłkę otrzymał ją tez jeden z polityków partii opozycyjnej.

Czytaj także:  Koronawirus zaatakował wojsko. Zakażony wiceminister obrony

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.