Szydło: PiS jest wiarygodny, skuteczny i dotrzymuje słowa!

Była premier Beata Szydło spotkała się w piątek na przedwyborczym wiecu z mieszkańcami Desna w gminie Halinów w województwie mazowieckim. Wraz z inną europosłanką PiS – Elżbietą Rafalską – przekonywała do zagłosowania 13 października na partię Jarosława Kaczyńskiego.

   

Szydło podkreśliła, że PiS dotrzymał danego wyborcom słowa i zrealizował wszystkie postulaty programowe przedstawione w 2015 roku. – Wiarygodność, skuteczność i dotrzymywanie słowa są wyznacznikiem czterech lat rządów Prawa i Sprawiedliwości – stwierdziła była szefowa rządu.

Szydło przypomniała również, że rozmowy polityków partii rządzącej w poprzedniej kampanii wyborczej dotyczyły najważniejszych spraw dla Polaków.

   

– Podstawowym założeniem naszego programu stało się wtedy przywrócenie normalności i godnego życia w tych miejscach, w których tego brakowało. Stąd nasze programy prospołeczne – zauważyła. Zaznaczyła przy tym, PiS zrealizował m.in. postulat wyrównywania szans życiowych Polaków i zapewnienia im godnego życia, niezależnie od tego, gdzie mieszkają.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News