Szymon Hołownia pożegnał się z fanami. W sobotę po raz ostatni wystąpi w „Mam Talent”

„Dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna”, napisał na Facebooku Szymon Hołownia, zapowiadając koniec swojego udziału w popularnym show „Mam Talent”, który prowadzi wspólnie z Marcinem Prokopem.

„A już w sobotę – po raz ostatni… Po 12 latach. Szmat czasu”, pisze dziennikarz. „Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje”, dodaje.

Czytaj także:  Mann: Kaczyński i beznadziejna opozycja muszą zniknąć z polskiej polityki

Hołownia jednocześnie zapewnia, że to nie koniec jego przygody z telewizją. „Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) – dziękuję. I NA PEWNO się NIE rozstajemy!”, obiecuje.

Widzowie w komentarzach nie kryją swojego rozczarowania z powodu decyzji Hołowni. Niektórzy z nich natomiast zastanawiają się, jakie plany ma współprowadzący od kilkunastu lat „Mam Talent”.

Czytaj także:  Mann: Kaczyński i beznadziejna opozycja muszą zniknąć z polskiej polityki

Rezygnacja Szymona Hołowni ze współprowadzenia sztandarowego programu TVN może być związana z planowanym przez niego startem w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Informacja o tym, że prezenter zamierza ubiegać się o prezydenturę, została opublikowana przez „Politykę Insight”. Nad jego kampanią pracować mają dwa sztaby, a decyzja o starcie ma zostać ogłoszona w ciągu kilku tygodni.

A już w sobotę – po raz ostatni… Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach…

Opublikowany przez Szymona Hołownię Czwartek, 28 listopada 2019

 

Czytaj także:  Mann: Kaczyński i beznadziejna opozycja muszą zniknąć z polskiej polityki

Komentarze