Tajny raport rządu USA na temat koronawirusa. Ile potrwa jeszcze pandemia?

Tajny, liczący sobie 100 stron dokument przygotowany przez rząd Stanów Zjednoczonych, zawiera informację na temat tego, ile jeszcze trwać będzie pandemia koronawirusa. Istnieje prawdopodobieństwo, że będzie to kolejnych 18 miesięcy.

   

Zgodnie z tym dokumentem, będziemy mieć do czynienia z kolejnymi falami choroby COVID-19. Zwiększenie się liczby zachorowań na koronawirusa w Stanach Zjednoczonych będzie oznaczała zwiększoną liczbę osób hospitalizowanych, co – jak podaje portal o2.pl – może nadwyrężyć system opieki zdrowotnej.

Dziennik „The New York Times” opublikował raport opisujący plan działania rządu USA w okresie pandemii koronawirusa. Na dokumentach widniały napisy „wyłącznie do oficjalnego użytku” oraz „nie do publicznej dystrybucji lub wydania”, jednak zostały rozpowszechnione. Plan opisany w dokumentach zawierał m.in. takie działania, jak zamknięcie szkół i wszystkich uczelni. Liczący sobie 100 stron plan zawiera również dane o przybliżonym czasie trwania pandemii. Mówi się nawet o osiemnastu miesiącach.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News