W Wałczu miejsce miała nietypowa kradzież. Pragnienie do tego stopnia nie dawało spokoju kobiecie, że postanowiła wjechać do sklepu monopolowego autem. Następnie wysiadła, wzięła flaszkę wódki i odjechała.

Zdarzenie miało miejsce około trzeciej w nocy we wtorek. Kamery monitoringu w Wałczu nagrały czyn nieodpowiedzialnej amatorki alkoholu. Kierująca pojazdem wjeżdżając do sklepu zniszczyła nie tylko witrynę sklepową, ale również ścianę budynku. Mało tego – ucierpiał też zaparkowany obok samochód. Łupem złodziejki padła tylko jedna butelka wódki. Potem kobieta uciekła.

Ustalenie miejsca pobytu sprawcy nie było dużym wyzwaniem dla policjantów. Po dotarciu do miejsca zamieszkania kobiety, stwierdzono, że w organizmie ma jeden promil alkoholu. To, czy podczas sforsowania witryny sklepowej autem, była trzeźwa, nie zostało ustalone. Nagranie z monitoringu pokazuje jednak dziwne zachowanie sprawczyni. Zniszczenia jakich dokonała kobieta opiewają na kwotę 20 tys. zł. tyle właśnie będzie musiała zapłacić, ale oprócz tego grozi jej również pozbawienie wolności.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę