Takiej Katarzyny Żak nie znaliście! Aktorka zbiera pieniądze na hospicjum dla seniorów

Znana z seriali „Miodowe lata” i „Ranczo” Katarzyna Żak po raz kolejny angażuje się w ważny projekt na rzecz potrzebujących. Tym razem aktorka zbiera pieniądze na hospicjum dla osób w podeszłym wieku.

   

Jak się okazuje, nie jest to takie proste, gdyż ofiarodawcy większą szczodrością wykazują się wtedy, gdy chodzi o ratowanie najmłodszych. – Dla dzieci łatwiej jest pozyskać jakieś fundusze, ale dla starszych już nie – mówi żona Cezarego Żaka w rozmowie z tygodnikiem „Rewia”.

W ocenie aktorki z racji starzenia się społeczeństwa, wszyscy niedługo możemy potrzebować tego rodzaju pomocy. Dlatego też projekt ten gwiazda traktuje priorytetowo.

Zobacz także:  Olbrychski: Znaczna część mojego ukochanego narodu jest bezdennie głupia
   

Do ukończenia budowy hospicjum dla seniorów potrzeba jeszcze ogromnej kwoty. Aktorka nie ma jednak wątpliwości, że pieniądze uda jej się niedługo pozyskać.

– Dzisiaj stoi już 3-kondygnacyjny budynek na 40 łóżek. Właśnie kładzione są tynki. Na miejscu i w terenie pracuje rzesza wolontariuszy. Ciągle jednak brakuje dwóch milionów złotych, ale wierzę, że skoro udało się dojść tak daleko, to na pewno dotrzemy do celu – zapewnia Katarzyna Żak.

   

 

 

 

     

NIE PRZEGAP NAJCIEKAWSZYCH ARTYKUŁÓW

→ OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS