Takiej Katarzyny Żak nie znaliście! Aktorka zbiera pieniądze na hospicjum dla seniorów

Znana z seriali „Miodowe lata” i „Ranczo” Katarzyna Żak po raz kolejny angażuje się w ważny projekt na rzecz potrzebujących. Tym razem aktorka zbiera pieniądze na hospicjum dla osób w podeszłym wieku.

Jak się okazuje, nie jest to takie proste, gdyż ofiarodawcy większą szczodrością wykazują się wtedy, gdy chodzi o ratowanie najmłodszych. – Dla dzieci łatwiej jest pozyskać jakieś fundusze, ale dla starszych już nie – mówi żona Cezarego Żaka w rozmowie z tygodnikiem „Rewia”.

W ocenie aktorki z racji starzenia się społeczeństwa, wszyscy niedługo możemy potrzebować tego rodzaju pomocy. Dlatego też projekt ten gwiazda traktuje priorytetowo.

Do ukończenia budowy hospicjum dla seniorów potrzeba jeszcze ogromnej kwoty. Aktorka nie ma jednak wątpliwości, że pieniądze uda jej się niedługo pozyskać.

Czytaj także:  Olejnik: Dla władzy liczy się jedno – Duda musi wygrać w maju

– Dzisiaj stoi już 3-kondygnacyjny budynek na 40 łóżek. Właśnie kładzione są tynki. Na miejscu i w terenie pracuje rzesza wolontariuszy. Ciągle jednak brakuje dwóch milionów złotych, ale wierzę, że skoro udało się dojść tak daleko, to na pewno dotrzemy do celu – zapewnia Katarzyna Żak.

 

 

 

Komentarze