Tarczyński: Braciom Kaczyńskim należy się hołd

Europoseł PiS Dominik Tarczyński skrytykował w czwartek w TVP Info polityków Platformy Obywatelskiej. Jego zdaniem ich działania zagrażają suwerenności gospodarczej Polski.

   

– Jeżeli chodzi o nasze kopalnie, o bezpieczeństwo energetyczne Polski zawsze byli przeciwko, działali na zasadzie osłabienia Polski – stwierdził Tarczyński.

Polityk powiedział również, że Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim należy się hołd za prowadzenie polityki zgodnej z interesem narodowym Polaków.

   

– Uważam, że należy się ogromny szacunek, wielkie podziękowanie i pokłon za wszystko, co zrobił w swoim życiu Lech Kaczyński – mówił europoseł partii rządzącej – Jeżeli chodzi o Trójmorze, to była idea, która wróciła dzięki prezydentowi Kaczyńskiemu. I oddaję mu hołd za wszystko, co zrobił dla Polski poprzez swoje życie i poprzez swoją prezydenturę – podkreślił.

Tarczyński oświadczył, że „teraz tak samo pracuje i służy prezes Jarosław Kaczyński”.

   

– To ludzie, którzy wdrożyli idee, których nie ma po stronie liberałów. Należy im się hołd i podziękowanie, ponieważ to, co zrobili, zostanie na dziesięciolecia i będzie bezpieczeństwem dla przyszłych pokoleń. Różnica między nami a liberałami jest taka, że oni tej idei nie mają – zauważył.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News