W przeddzień Wigilii kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska wraz z mężem złożyła za pośrednictwem mediów społecznościowych bożonarodzeniowe życzenia.

– Święta, to moment radości, ciepła, na który czekamy cały rok. Z tych chwil, kiedy tak bardzo czujemy się razem, czerpiemy siłę, by radzić sobie w życiu codziennym. Właśnie bycia razem potrzeba nam dziś wszystkim najbardziej – mówi na nagraniu Kidawa-Błońska.

– Drodzy Państwo, życzymy Wam szczęścia, miłości i zgody. Żebyśmy w te Święta wszyscy, bez wyjątku, zobaczyli w innych tylko to, co dobre. Żeby cała złość wyparowała ze wszystkich głów – dodaje Jan Kidawa-Błoński, mąż wicemarszałek Sejmu .

Para nagrała się na tle choinki. Uwagę internautów zwróciła zawieszona na niej bombka z napisem „Konstytucja”.

Życzenia kandydatki KO na prezydenta skrytykował na Twitterze poseł PiS Dominik Tarczyński, który stwierdził, że w okularach Kidawy-Błońskiej odbijał się prompter.

„Wiemy, że nie była w stanie złożyć życzeń sama, bez tekstu i że znowu zjadała końcówki słów. Ale kto pisał ten tekst małżonka o »wyparowaniu z głów«?! Sabotaż?”, pyta w swoim wpisie Tarczyński.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę