W pobliżu miejscowości Błotnica Strzelecka w Opolskiem rolnik dokonał makabrycznego odkrycia. Jadąc traktorem polną drogą zauważył spalone ludzkie zwłoki.

Mężczyzna na ciało natrafił w pobliżu ruin Bakutilu, zakładu produkującego mączkę kostną. O swoim odkryciu natychmiast powiadomił policję. Zwłoki były całkowicie spalone, a leżały w kompleksie leśnym pomiędzy Błotnicą Strzelecką, a Płużnicą Wielką.

– O godzinie 12:00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w rejonie miejscowości Błotnica Strzelecka mogą znajdować się zwęglone szczątki ludzkie. Pod kierownictwem prokuratora trwają czynności – poinformował rozmowie z Radiem Opole komendant powiatowy policji w Strzelcach Opolskich podinsp. Arkadiusz Chętnicki.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal o2.pl śledczy mają kłopot z identyfikacją ciała. Jak z kolei nieoficjalnie podaje Radio Opole, stan zwęglonego ciała jest tak zły, że nie można było określić płci. Wiadomo jednak, że przy zwłokach leżały także niedopalone śmieci. Zadaniem policji jest teraz przeprowadzenie śledztwa i wyjaśnienie okoliczności śmierci denata lub denatki.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę