Ten produkt za 3 zł
YouTube Screen | FAKT

Ten produkt za 3 zł działa lepiej niż odplamiacz. A w dodatku jest niesamowicie tani i z pewnością każdy ma go w swoim domu. Sprawdź i zastosuj.

Nie ma nic gorszego niż poplamiona nowa bluzka lub koszula. Standardowo większość z nas rozwiązuje ten problem za pomocą użycia odplamiacza. Niestety, nie zawsze jest to skuteczne, a cena odplamiacza zazwyczaj nie jest mała. Na szczęście istnieje prostszy i tańszy trik, który działa lepiej niż odplamiacz, a jego koszt to tylko 3 złote.

Ten produkt za 3 zł działa lepiej niż odplamiacz. Sprawdź

Tym genialnym produktem jest zwykły proszek do pieczenia! Jest on powszechnie dostępny w każdym sklepie. Posiada niezwykłe właściwości czyszczące, dlatego świetnie działa na plamy. Jak zastosować proszek do pieczenia na plamy? Wystarczy rozpuścić 1 łyżeczkę proszku do pieczenia w szklance wody, następnie namoczyć plamę w tej mieszance i pozostawić na kilka minut. Potem należy wyprać ubranie tak jak zawsze w pralce. Wyniki są natychmiastowe i zaskakujące, bo plamy znikają w mgnieniu oka, a tkanina jest czystsza i jaśniejsza niż po użyciu odplamiacza.

Sprawdź też jak wybielić firany. Pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę