Terlecki o Trzaskowskim: Warszawskiego nieudacznika zostawmy w Warszawie

Wicemarszałek Sejmu z PiS Ryszard Terlecki odniósł się w mediach społecznościowych do wiecu prezydenta Andrzeja Dudy w Krakowie i przy okazji zaatakował jego najgroźniejszego konkurenta Rafała Trzaskowskiego.

   

Mimo niekorzystnej pogody i padającego deszczu na krakowskim rynku zjawiło się liczne grono zwolenników urzędującego prezydenta. Duda w swoim wystąpieniu skrytykował politycznych oponentów. Stwierdził, że rządy koalicji PO-PSL były dla gospodarki gorsze niż koronawirus, gdyż w latach 2007–2015 mieliśmy prawie dwukrotnie więcej bezrobotnych niż obecnie.

Słowa kandydata PiS zostały uznane przez politycznych oponentów za niedopuszczalne i świadczące o tym, że Andrzej Duda boi się przegranej w wyborach. Senator Koalicji Obywatelskiej Krzysztof Brejza zarzucił urzędującemu prezydentowi, że jego słowa o koalicji PO-PSL to była „czysta nienawiść”.

   

Zupełnie inaczej niedzielne wystąpienie głowy państwa skomentował Ryszard Terlecki z PiS. „Andrzej Duda w Krakowie. Deszcz nie zraził jego zwolenników. Grupka przeciwników wypadła śmiesznie i bezradnie. Za tydzień Kraków zagłosuje na swojego Prezydenta. Warszawskiego nieudacznika zostawimy Warszawie”, napisał wicemarszałek Sejmu na Twitterze, nie szczędząc przy okazji uszczypliwości Rafałowi Trzaskowskiemu.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News