Test na koronawirusa dla każdego! Sprawdź gdzie zrobić test typu Drive & Go-Thru!

W Warszawie i Łodzi Mobilne powstały mobilne punkty testów na koronawirusa. Laboratoria prowadzi polska sieć Diagnostyka. W mobilnym punkcie pobrań typu Drive & Go-Thru, każdy może przebadać się na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

Mobilny punkt pobrań typu „Drive&Go-Thru” uruchomiono na parkingu Urzędu Dzielnicy Ursynów przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 61 w Warszawie. Drugi mobilny punkt sieci Diagnostyka znajduje się przy Al. Politechniki 4, na parkingu EXPO w Łodzi. Co najciekawsze, osoba która chce wykonać test, nie musi nawet wysiadać z samochodu!

Czytaj także:  „Było dużo przekleństw, co drugie słowo to k***a”. Oburzony Wałęsa wyszedł ze sztuki o „Solidarności” i poszedł na piwo

Jak informuje Spider’s Web, personel medyczny może wykonać taki test bezpłatnie, a wszyscy inni muszą zapłacić za badanie 584 zł. Nie jest to niska cena, ale w obecnych czasach, warto ją zapłacić i mieć pewność – w trosce o siebie i swoich najbliższych.

Pomysł na mobilne punkty sprawdził się już w innych krajach – na przykład w Niemczech. Badania są wykonywane są metodą real time RT-PCR, za pomocą testów z certyfikatem CE-IVD, które są autoryzowane i zgodne z rekomendacjami WHO. Badania są realizowane za zgodą Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Warszawie i przy współpracy z sanepidem. Wyniki są raportowane do organów państwowych.

Czytaj także:  Partie Gowina i Ziobry nie mają szans samodzielnie wejść do Sejmu
PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ NA:

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.