Dzieci w wieku roku, 4 i 6 lat podczas zabawy zamknęły się w zamrażarce. Znaleźli je bliscy, ale były już nieprzytomne. Finał był tragiczny. Zdarzenie miało miejsce w Live Oak na Florydzie.

Trójka dzieci po tym jak drzwi urządzenia się zatrzasnęły zmarło na skutek uduszenia.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez biuro szeryfa hrabstwa Suwannee, terenem zabawy było podwórze przed domem. CBS News donosi, że dzieci obserwowała matka jednego z nich albo babcia pozostałych. W pewnym momencie kobieta weszła do mieszkania i udała się do toalety.

Wtedy też, najwidoczniej dla zabawy, dzieci wybrały na kryjówkę wielką zamrażarkę stojącą na podwórzu. Urządzenie było włączone, a jego drzwi się zatrzasnęły.

– Kiedy kobieta wróciła, nie mogła znaleźć dzieci, więc obudziła drugą kobietę, która spała przed nocną zmianą w pracy. Wspólnie zaczęły przeszukiwać posesję. Kiedy otworzyły zamrażarkę, zobaczyły troje dzieci. Nie oddychały. Kobiety zaczęły reanimację i zadzwoniły pod numer alarmowy – podaje komunikat biura szeryfa.

Służby, które dotarły na miejsce starały się ratować dzieci, ale bez skutku. Wstępne ustalenia wskazują na niefortunny wypadek.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę