To miała być idealna kryjówka podczas zabawy. Dla trojga dzieci okazała się śmiertelną pułapką!

Dzieci w wieku roku, 4 i 6 lat podczas zabawy zamknęły się w zamrażarce. Znaleźli je bliscy, ale były już nieprzytomne. Finał był tragiczny. Zdarzenie miało miejsce w Live Oak na Florydzie.

   

Trójka dzieci po tym jak drzwi urządzenia się zatrzasnęły zmarło na skutek uduszenia.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez biuro szeryfa hrabstwa Suwannee, terenem zabawy było podwórze przed domem. CBS News donosi, że dzieci obserwowała matka jednego z nich albo babcia pozostałych. W pewnym momencie kobieta weszła do mieszkania i udała się do toalety.

   

Wtedy też, najwidoczniej dla zabawy, dzieci wybrały na kryjówkę wielką zamrażarkę stojącą na podwórzu. Urządzenie było włączone, a jego drzwi się zatrzasnęły.

– Kiedy kobieta wróciła, nie mogła znaleźć dzieci, więc obudziła drugą kobietę, która spała przed nocną zmianą w pracy. Wspólnie zaczęły przeszukiwać posesję. Kiedy otworzyły zamrażarkę, zobaczyły troje dzieci. Nie oddychały. Kobiety zaczęły reanimację i zadzwoniły pod numer alarmowy – podaje komunikat biura szeryfa.

   

Służby, które dotarły na miejsce starały się ratować dzieci, ale bez skutku. Wstępne ustalenia wskazują na niefortunny wypadek.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News