Choroby nie omijają znanych i cenionych, również gwiazd hollywoodzkiego kina. W nocy ze środy na czwartek na swoim Instagramie Tom Hanks poinformował, że zarówno on, jak i jego żona są zarażeni korona wirusem.

Małżeństwo przebywa w Australii, gdzie trwają zdjęcia do nowego filmu o Elvisie Presleyu, w którym jedną z ważniejszych ról gra właśnie Hanks. Aktor miał wcielać się w Toma Parkera, menedżera muzyka.

Jak poinformował aktor, razem z żoną w pewnym momencie źle się poczuli. Dopadły ich gorączka, osłabienie, Rita Wilson miała również dreszcze. Postanowili zgłosić się do służb, by wykonać badanie na obecność koronwairusa. Wynik wyszedł pozytywnie. – Co mamy robić? Musimy przestrzegać protokołów medycznych. My, państwo Hanks, będziemy poddani leczeniu i obserwowani tak długo, jak to będzie konieczne dla zdrowia i bezpieczeństwa publicznego – pisał na swoim Instagramie Tom Hanks.

Wytwórnia Warner Bross powiadomiła, że zostaną dołożone wszelkie starania, by sprawdzić, kto spotykał się z aktorem i zbadać, czy te osoby również nie są zarażone wirusem z Wuhan.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna