Tomasz Kammel w tarapatach. Fani zarzucają mu obrazę uczuć religijnych!

Znany prezenter telewizyjny Tomasz Kammel uwielbiany jest przez widzów jako współprowadzący razem z Marzeną Rogalską programy śniadaniowe. Tym razem jednak najwyraźniej podpadł swoim fanom, a wszystko z powodu zamieszczenia kontrowersyjnych zdjęć na Instagramie i na Facebooku.

Kammel na swoich profilach opublikował fotografie, na których raz on, a raz Rogalska pozują na tle aureoli. „Ostatni nasz program w starym roku. Czujemy się bosko – wszystko dzięki wam”, napisał dziennikarz pod zdjęciami.

Część fanów doceniła poczucie humoru prezentera, o czym świadczą przychylne komentarze, jakie pojawiły się pod postem.

Niektórym z obserwujących profil Kammela na Instagramie i na Facebooku zdjęcia i zamieszczony pod nimi podpis jednak bardzo się nie spodobały. I to nawet do tego stopnia, że fotografie zostały ocenione jako „niesmaczne” i „obrażające uczucia religijne”. Nie zabrakło też fanów, którzy zaczęli się martwić, że z powodu zamieszczenia tego typu zdjęć w mediach społecznościowych Kammel i Rogalska mogą się pożegnać z posadami w TVP.

Ostatni nasz program w starym roku. Czujemy się bosko- wszystko dzięki Wam 👍👏🤛❤️😘@marzena_rogalska @pytanienasniadanie @ Pytanie Na Śniadanie

Opublikowany przez Tomasza Kammla Niedziela, 29 grudnia 2019

 

 

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.