Wypadek
Facebook | OSP Kroczyce

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Huta Szklana w województwie świętokrzyskim. Po zderzeniu dwóch osobowych aut zginęła młoda kierująca jednym z pojazdów. W zmiażdżonym aucie poza nią znajdował się również jej mąż i dziecko.

Tragiczne zderzenie miało miejsce w niedzielę około godziny 12:15. Auta marki Renault i Toyota uderzyły w siebie na jednej z lokalnych dróg. W pierwszym z nich znajdowały się trzy osoby, zaś w drugim cztery.

Autem marki Renault podróżowała kobieta, która siedziała za kierownicą, jej mąż oraz dziecko. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ratownicy mieli problem, aby dostać się do zakleszczonych w pojeździe poszkodowanych.

W jednym aucie uwięzione były trzy osoby, w tym dziecko. Wszystkie osoby były nieprzytomne. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozpoczęto wykonywanie dostępu do uwiezionych osób przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Konieczne było również wycięcie drzewa, które uniemożliwiało prowadzenia działań ratowniczych – poinformowali na Facebooku strażacy z OSP Kroczyce.

Pomimo interwencji ratowników, życia 31-latki niestety nie udało się uratować. Zginęła na miejscu, na oczach swojego męża i dziecka, którzy zostali zabrani do szpitala. Pasażerom drugiego samochodu nie stało się nic poważnego.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę