Parasol
Pixabay.com

Do tragicznego wypadku doszło na jednej z plaż w Karolinie Południowej. Silny wiatr wyrwał z piasku parasol, po czym poleciał w stronę 63-latki. Kobieta trafiła do szpitala, ale nie udało się jej uratować.

Fatalny w skutkach wypadek miał miejsce w środę w Garden City nad Oceanem Atlantyckim. Tuż po godzinie 12:00 na plaży wzmógł się silny wiatr, który wyrwał z piasku źle zabezpieczony parasol. Trafił on w 63-letnią Tammy Perreault, która wypoczywała.

Parasol trafił kobietę w ramię i klatkę piersiową. Po godzinie od przyjazdu do szpitala zmarła. – To straszna wiadomość i wiemy, że nasza społeczność cierpi. Nasze myśli są z rodziną i przyjaciółmi ofiary, którzy przeżywają teraz ten trudny czas — powiedział rzecznik departamentu zarządzania kryzysowego hrabstwa Horry.

Służby zajęły się zbadaniem dokładnych okoliczności zdarzenia. Kobieta była ważnym członkiem lokalnej społeczności i znało ją wiele osób. Na profilu jednego z lokali przy plaży pojawiła się nawet wiadomość na temat śmierci kobiety.

Dziś z ciężkim sercem opłakujemy stratę drogiej przyjaciółki i życzliwej miejscowej, Tammy Perreault. Niektórych rzeczy nigdy nie zrozumiemy, ale wiemy, że o tej kobiecie nie można powiedzieć złego słowa. Być tak serdeczną jak ona dzień w dzień powinno być celem dla wszystkich – czytamy we wpisie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę