Tragedia na strzelnicy w Kielcach. 22-latek się zastrzelił

Strzelnica
Fot. Pixabay.com

Do tragicznego zdarzenia doszło w Kielcach. Na jednej z miejskich strzelnic wydarzył się dramat. 22-letni mieszkaniec powiatu buskiego stracił życie w pechowych okolicznościach. Sprawą zajęły się już służby.

REKLAMA

Informacje na temat dramatu, do którego doszło 18 listopada przekazało między innymi „Echo Dnia”. Około godziny 16:00 na miejskiej strzelnicy mężczyzna oddał strzał we własną stronę. Póki co nie wiadomo, dlaczego się na to zdecydował.

Po tym, jak 22-latek postanowił się postrzelić, natychmiast na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Medycy rozpoczęli reanimację, ale nie przyniosła ona skutku i mieszkaniec powiatu buskiego zmarł.

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że podczas zajęć pod okiem instruktora mężczyzna strzelił we własnym kierunku – powiedział podkomisarz Damian Janus z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, cytowany przez „Echo dnia”.

REKLAMA

Na miejscu zdarzenia pojawiły się również odpowiedzialne za zbadanie sprawy służby, które zajmą się teraz zbieraniem materiałów dowodowych i ustaleniem wszelkich okoliczności, które doprowadziły do tego dramatu.

Podziel się: