Tragedia na ulicy. Samolot spadł na przechodniów!

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Belo Horizonte w Brazylii. Na jedną z ulic runął samolot, wskutek czego śmierć poniosły co najmniej trzy osoby.

Jednosilnikowy samolot z trzema osobami na pokładzie runął na jedną z ulic w Belo Horizonte w Brazylii. Do katastrofy doszło niecałe półtora kilometra od lotniska Carlos Prates. Według wstępnych ustaleń, maszyna runęła niedługo po stracie, zaś efektem tego była śmierć co najmniej trzech osób.

Czytaj także:  Szukali jej dwa lata, odnaleźli dryfującą na morzu! (WIDEO)

Dowódca tamtejszej straży pożarnej, pułkowsnik Erlon Botelho przekazał, jak wyglądało miejsce katastrofy po przybyciu służb ratunkowych. – Kiedy dotarliśmy na miejsce zdarzenia, natknęliśmy się na wielki pożar. Jedna z ofiar śmiertelnych była na pokładzie samolotu – zdradził.

Wśród osób, które przeżyły katastrofę był pilot samolotu. W trakcie pracy strażacy uznali, że jedną z ofiar był przypadkowy przechodzień, zaś drugą osoba siedziała w samochodzie, na który runęła maszyna. Pozostałe pojazdy, które zostały uszkodzone wskutek upadku były puste.

Czytaj także:  Na fryzjera wydał krocie! Trump nie oszczędza na wyglądzie

Wstępne dochodzenie wykazało, że niedługo przed wypadkiem maszyna została sprzedana. Samolot miał zostać dostarczony do nabywcy w Ilheus we wschodniej części kraju. Póki co nie zdołano ustalić, jaka była bezpośrednia przyczyna katastrofy.

Komentarze