REKLAMA

REKLAMA

Nikt się nie spodziewał takiego finału imprezy firmowej w okolicach Olsztynka, że jeden z jej uczestników wyjmie nóż i zacznie nim dźgać swoich współtowarzyszy. Wszystko zaczęło się od kłótni, która następnie przerodziła się w bójkę. W efekcie spotkanie zorganizowane w jednym z gospodarstw agroturystycznych w województwie warmińsko-mazurskim przez Hindusów zamieniło się krwawą jatkę.

– Podczas tej szarpaniny jeden z mężczyzn ranił trzy osoby. Niestety dwie osoby na skutek poniesionych obrażeń zmarły – zrelacjonowała przebieg zdarzenia portalowi olsztyn.wm.pl Izabela Kołpakowska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

REKLAMA

Funkcjonariusze policji, którzy przyjechali na miejsce tragedii, obezwładnili i zatrzymali czterech obywateli Indii, a wśród nich 28-letniego nożownika. Okoliczności przestępstwa wyjaśnia pod nadzorem prokuratury olsztyńska policja.

– Wszyscy uczestnicy tego zajścia to obcokrajowcy. Potwierdzam, że byli to goście gospodarstwa agroturystycznego i to była ich impreza – powiedziała w rozmowie z portalem olsztyn.wm.pl Izabela Kołpakowska.

REKLAMA

REKLAMA