W wielkopolskim Gogolewie koło Gostynina doszło do zabójstwa. Ofiarą jest czternastoletni chłopiec. Zwłoki znalazła matka ofiary. Zabójcą jest partner kobiety, 51-latek. Policja poszukuje mężczyzny, cały czas trwa obława. Wyznaczono nagrodę za pomoc w ustalenia miejsca jego pobytu.

Jak podają śledczy, konkubent matki chłopca przyznał się do popełnionego czynu swojemu szefowi w pracy. To właśnie pracodawca zgłosił sprawę na policję. Funkcjonariusze próbują ustalić, gdzie przebywa sprawca. Jak poinformował Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji, mężczyzna prawdopodobnie porusza się granatowym seatem cordobą. Jego numery rejestracyjne to PGS 18259. Śledczy opublikowali też zdjęcie sprawcy.

Lokalne media podają, że chłopiec miał w okolicy potylicznej rozległą ranę. Michał Smętkowski, rzecznik prokuratury w Poznaniu, poinformował, że sekcja zwłok 14-latka zostanie przeprowadzona w piątek. Jej wyniki z pewnością dadzą odpowiedzi na wiele pytań. Na miejscu, w którym doszło do zabójstwa, cały czas pracuje policja i prokurator.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!