Wycinka
Fot. Pixabay.com

Do masakrycznego zdarzenia doszło podczas wycinki drzew w lesie w Mszanie Dolnej pod Limanową. Starszy mężczyzna, który przebywał tam z dwoma synami, został przygnieciony przez pień drzewa. Nie udało się go uratować.

Śmiertelny wypadek miał miejsce w sobotę 15 kwietnia w godzinach porannych w Mszanie Dolnej w powiecie limanowskim. W trakcie prac w lesie starszy mężczyzna został pechowo przygnieciony przez drzewo.

Przybyłe na miejsce zdarzenia służby ratownicze przeprowadziły reanimację, ale 72-latka nie dało się uratować. Towarzyszyli mu synowie, którzy – jak wynika z relacji służb – nie brali udziału w wycince drzew, ale doraźnie pomagali.

– Zgłoszenie, że doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas wycinki drzew otrzymaliśmy o 9:45. 72-letni mężczyzna pracował w lesie ze swoimi dwoma synami, ale to on prowadził wycinkę. Został przygnieciony przez drzewo, a z uwagi na obrażenia nie przeżył wypadku – przekazała cytowana przez lokalne media podinsp. Barbara Cisło z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Jak informuje Radio Kraków, ciało tragicznie zmarłego mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Sprawą zajęła się również małopolska prokuratura.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę