Oczyszczalnia ścieków
Pixabay.com

Do dramatycznego zdarzenia doszło na terenie oczyszczalni ścieków w Miechowicach Wielkich w województwie małopolskich. W wyniku tragicznego wypadku śmierć poniosły dwie osoby.

Informację o tragicznym wypadku redakcja TVN24 otrzymała od zespołu prasowego małopolskiej policji. W wyniku zdarzenia śmierć poniosło dwóch pracowników serwisowych w wieku 51 lat. W trakcie wykonywania obowiązków obaj utopili się w betonowym zbiorniku o głębokości 10 metrów.

Szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku nie są póki co znane. Śledczy zajmują się zbieraniem wszystkich niezbędnych informacji, które pozwolą w ustaleniu, w jakich okolicznościach zginęli pracownicy.

Póki co przekazano, że obaj mężczyźni byli mieszkańcami powiatu tarnowskiego. O wypadku została już powiadomiona prokuratura, a do tego stosowną informację przekazano również biegłemu z zakresu BHP.

Zespół prasowy małopolskiej policji przekazał ponadto, że wykluczony został motyw działania osób trzecich. Eksperci będą się teraz zajmować ustaleniem przebiegu wydarzeń, które doprowadziły do tragedii.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę