REKLAMA

Wypadek
Fot. Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Wodzisławiu Śląskim. Kierowca osobowego peugeota nie ustąpił pierwszeństwa audi, w wyniku czego doszło do zderzenia i dachowania jednego z aut. W efekcie trzy osoby zginęły, a trzy kolejne trafiły do szpitala.

REKLAMA

Wypadek miał miejsce w sobotę około godziny 20:30 na ulicy Młodzieżowej w dzielnicy Zawada w Wodzisławiu Śląskim. Naprzeciwko tego miejsca znajduje się siedziba Ochotniczej Straży Pożarnej. Doszło do zderzenia aut osobowy marki audi i peugeot.

Siła zderzenia była na tyle duża, że w wyniku zderzenia osobowe audi, którym jechało pięć osób, dachowało. W peugeocie znajdował się jedynie kierowca. Serwis „Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H” przekazał, że w audi siedziały młode osoby – najmłodsza miała 17 lat, a najstarsza 23.

REKLAMA

– Przybyłe na miejsce zastępy straży pożarnej wydobyły wszystkie osoby z audi. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, wobec trzech były prowadzone działania resuscytacyjne, niestety ich życia nie udało się uratować – poinformował kpt. Sebastian Bauer z Komendy Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śląskim.

Zgodnie z ustaleniami służb, kierujący peugeotem, jadąc ul. Młodzieżową w stronę Wodzisławia, podczas skręcania w lewo, w stronę ul. Paderewskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu audi, które jechało ul. Młodzieżową z przeciwnego kierunku i doprowadził do zderzenia tych samochodów.

REKLAMA

REKLAMA