Trzaskowski zapowiada, co zrobi zaraz po wyborach! Uderza także w Jakiego!

Wybory na prezydenta Warszawy są jednymi z najbardziej emocjonujących. Dwóch głównych kandydatów na fotel prezydenta, czyli Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski, nieustannie prowadzą kampanię wyborczą. Zdarza się dość często, że przeciwnicy uderzają w siebie nawzajem. Ostatnio Rafał Trzaskowski, kandydat PO, zapowiedział, że pierwszą decyzją, jaką podejmie po objęciu prezydentury, będzie audyt w Ratuszu. Przekonuje także, że chce być prezydentem z czystym kontem.

Nie obyło się także bez ataku na przeciwnika, Patryka Jakiego. Trzaskowski zarzuca mu, że na potrzeby wyborów zmienia swoje poglądy, nie rozumie i nie zna Warszawy, a także, że szantażuje warszawiaków. – Na potrzeby wyborów zmienia poglądy i odcina się od PiS, którego jest kandydatem na prezydenta. Był przeciwnikiem in vitro, teraz jest za. Wspierał antyszczepionkowców, teraz jest za szczepieniami – komentuje Trzaskowski.

Czytaj także:  Sikorski: Dla Kaczyńskiego Unia Europejska jest gorsza niż ZSRR. Tego oszalałego ramola trzeba powstrzymać

Trzaskowski przypomniał także, że za czasów prezydentury Lecha Kaczyńskiego Warszawa się nie rozwijała. Doprowadził on jego zdaniem do zastoju, a on nie chce znowu powtórki.