„Zatroskanych dziennikarzy, którzy od kilku dni pytają (zapewne zainspirowani ploteczkami) o nasze relacje i samopoczucie w PE, uspokajam-u całej naszej trójki wszystko w porządku. Pracujemy, szanujemy się i trzymamy razem, co nie jest zbyt modne ostatnio w polityce. Pozdrawiamy”, wpis o takiej treści zamieściła na Twitterze europosłanka PiS Beata Mazurek.

Tweet został zilustrowany fotografią przedstawiającą Mazurek, Beatę Szydło oraz Elżbietę Rafalską.

Wpis przedstawicielki partii Jarosława Kaczyńskiego w Parlamencie Europejskim spotkał się z ogromnym odzewem internautów. Ale chyba nie z takim, o który chodziło Mazurek.

„Trzymacie się razem, bo żadna z Was nie zna języków obcych” – napisała internautka o nicku Joanna. „Oddzielnie się zgubią, bo żadna nie zapyta o drogę” – dodała.

„A jaki macie wybór? Pójdziecie z kimś z innego kraju na pogawędkę przy kawie? Na migi będziecie »rozmawiać«?”, zauważył internauta Andrzej Kozielski.

„Nie znacie świata, nie znacie języków, macie w sercach nienawiść zasianą przez waszego guru, jesteście ksenofobami, bo to zaskarbia wam przychylność Kaczyńskiego, jak miałybyście się nie trzymać razem?”, zauważyła z kolei HAnna.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę