Przewodniczący Rady Europejskiej i były premier Donald Tusk w żartobliwy sposób przypomniał w mediach społecznościowych swój występ w „Szansie na sukces”. W programie tym 22 lata temu, jako ówczesny wiceprzewodniczący Unii Wolności, śpiewał kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Teraz, już jako szef Rady Europejskiej, też zaśpiewał tę kolędę i złożył Polakom bożonarodzeniowe życzenia. Były premier obiecał jednocześnie, że… już więcej nie będzie śpiewać.

Nagranie Donalda Tuska śpiewającego w „Szansie na sukces” przez lata było bardzo popularne w sieci. Oglądali je i przeciwnicy byłego premiera, którzy wieszali na nim psy, i zwolennicy, którzy komentowali, że Tusk nawet tak bardzo nie fałszuje.

Na filmiku opublikowanym przez szefa Rady Europejskiej na Twitterze najpierw widzimy fragment programu „Szansa na sukces”, następnie Tuska o 22 lata starszego, a na końcu słyszymy życzenia.

„Chciałbym złożyć życzenia moim rodakom i wszystkim Europejczykom, abyśmy wśród tej nocnej ciszy usłyszeli siebie nawzajem, swoje głosy miłości i nadziei. Nadziei na lepsze jutro, na tylko dobre zmiany, i że my sami będziemy lepsi dla innych”, mówi na nagraniu były premier.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!