REKLAMA

Fot.: Facebook.com/tvp.info

W ubiegłym tygodniu doszło do przerwania nadawania sygnału TVP Info. Teraz jednak pojawiły się informacje, że już w piątek stacja ponownie może wznowić działalność. W ramówce miałoby jednak dojść do sporej ilości zmian.

REKLAMA

W środę doszło do omówienia szczegółów reaktywacji TVP Info. Jak informuje Onet, nowy szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Grzegorz Sajór spotkał się z liczbą ponad 100 osób, które mają stworzyć nowy kanał informacyjny publicznego nadawcy.

W trakcie spotkania miała pojawić się informacja, że obecnie prowadzone są prace nad tym, jak w najbliższy piątek o godzinie 19:30 stacja telewizyjna wznowiła nadawanie. Przynajmniej na ten moment nazwa kanału ma być niezmieniona.

REKLAMA

– Wiem, jak wyglądało przez ostatnie lata TVP Info, bo nie tylko je oglądałem, ale nieraz o nim pisałem. Chcielibyśmy to zmienić i znowu zacząć robić normalną telewizję. Tak jak powiedział Marek Czyż w tym krótkim przemówieniu parę dni temu, żeby tworzyć nie obraz malowany takimi czy innymi barwami, tylko fotografię tego, co przynosi każdy dzień. Tak będziemy chcieli to robić – powiedział podczas spotkania Grzegorz Sajór.

Przekazał ponadto, że w odmienionej wersji TVP Info nie będzie już kontrowersyjnych i stronniczych „pasków”. Dodatkowo prezentowane materiały, jak i ich zapowiedzi czytane przez prowadzących mają być kompletnie neutralne.

REKLAMA

REKLAMA