Posłowie PiS zarzucają posłowi PO Sławomirowi Nitrasowi, że ten bierze rzekomo narkotyki. „Ty ćpunie!” – słychać było z ław poselskich partii rządzącej, gdy Nitras w piątek punktował przewinienia byłego marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego z sejmowej mównicy. Polityk zaprzecza jakoby był narkomanem i ucina: – To wierutna bzdura.

– Ja nawet nie wiem, jak to się robi. Dzisiaj „ty narkomanie”, „ty ćpunie” było na porządku dziennym. To, że to krzyczy jakiś tam poseł Tarczyński, to nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Czy inni posłowie, których nazwisk nawet nie znam. Jeśli rechocze z tego Jarosław Kaczyński czy wypowiada takie słowa pani marszałek Gosiewska, o której mam nie najgorsze zdanie, to mnie to trochę razi – stwierdził Nitras w „Wywiadzie politycznym” TOK FM.

Dominik Tarczyński, który kierował do Sławomira Nitrasa obraźliwe okrzyki, zarzuca mu nie tylko branie narkotyków, ale także uprawianie hejtu.

– Debata znów była burzliwa. Słyszeliśmy krzyki, buczenie. O pośle Nitrasie wszyscy wiedzą, co myśleć. Jego wystąpienie nie było prezentacją kandydatki na marszałka (Małgorzaty Kidawy-Błońskiej – red.), ale kolejnym atakiem. Nie było to merytoryczne, a  nacechowane politycznych hejtem – powiedział Tarczyński w wywiadzie dla portalu wPolityce.pl., odnosząc się do sejmowego wystąpienia Nitrasa.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat