Uderzyła w drzewo. Jej tłumaczenia były absurdalne!

21-letnia kobieta kierująca samochodem marki renault w województwie warmińsko-mazurskim uderzyła w drzewo, po czym wylądowała w przydrożnym rowie. Podczas przesłuchania tłumaczyła się, że stało się tak z powodu nawigacji GPS.

   

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 6:30 na trasie Kruklanki-Żywki w województwie warmińsko-mazurskim. Na odcinku drogi samochód osobowy marki renault wbił się w przydrożne drzewo, zaś po chwili wylądował w rowie. Na szczęście kobieta, która siedziała za kierownicą auta nie doznała żadnych obrażeń.

Zgłoszenie otrzymali policjanci z Giżycka, którzy udali się na miejsce zdarzenia celem przeprowadzenia stosownych czynności. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji dotarli na drogę prowadzącą z Kruklanek do miejscowości Żywki i po sprawdzeniu, czy kobiecie nic się nie stało, rozpoczęli działania sprawdzające przebieg zdarzenia.

   

Podczas niezbędnych czynności, policjanci zapytali kobietę, w jakich okolicznościach doszło do uderzenia w drzewo. 21-latka tłumaczyła się, że spowodowane to było.. błędnym wskazaniem nawigacji GPS, która skierowała ją właśnie w tym kierunku. W momencie uderzenia, kierująca patrzyła w ekran systemu GPS.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News