fot. Twitter

Aż trudno uwierzyć w to, co czasem pojawia się w sieci w związku z wojną na Ukrainie. Widzieliśmy już dziesiątki, jeśli nie setki filmów, gdzie Rosjanie byli pacyfikowani przez wojska ukraińskie na różne sposoby. Rzadko jednak pojawiają się nagrania, które dokumentują sytuacje, w których… Rosjanie eliminują sami siebie.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać z początku niepozorną sytuację, która przeradza się w istny dramat. Na nagraniu widać, jak jeden z rosyjskich żołnierzy wewnątrz zabudowań przemieszcza się w kierunku bramy, przed którą pojawiła się wojskowa ciężarówka. Jak bardzo dobrze widać na filmie – żołnierz zaczyna otwierać bramę, kiedy… ciężarówka na swój sposób go wyręcza.

Żołnierz kierujący wojskowym pojazdem albo nie zauważył otwierającego bramę żołnierza, albo celowo przepchnął wrota zderzakiem ciężarówki. Tym sposobem otworzył sobie sam, ale… Wojskowy otwierający bramę wciąż tam był.

Na nagraniu widać jak kierowca pojazdu nie zatrzymuje się, tylko wjeżdża na ogrodzony teren przejeżdżając kołami – dosłownie – po głowie rosyjskiego żołnierza.

Nagranie najprawdopodobniej pochodzi z okolic Chersonia – miasta na południu Ukrainy, okupowanego od tygodni przez siły Federacji Rosyjskiej.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę