Kościan
Fot. eKoscian.eu

Przed kilkoma dniami do sieci trafił filmik, na którym widać parę oddającą się w biały dzień miłosnym uniesieniom na ławce w parku. Szybko ustalono, że sytuacja miała miejsce w Kościanie, a teraz policjantom udało się ustalić tożsamość jednej z osób.

Od kilku dni lokalne media informują o bulwersującym zdarzeniu. Jego podstawą było nagranie pary, która uprawiała seks w parku. Nagranie z tego incydentu trafiło do sieci, a w konsekwencji sprawą zajęła się również policja.

Para nie starała się znaleźć ustronnego miejsca – zrobili to w biały dzień w miejscu, w którym zazwyczaj przechodzi dużo osób. Internautom szybko udało się ustalić, że do zdarzenia doszło w Kościanie, pomiędzy mostem na ul. Strzeleckiej a „mostkami” – informuje serwis Kościan112.pl.

Jarosław Lemański, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościanie poinformował, że jedna osoba z nagrania została już ustalona. – Po otrzymaniu informacji o tym zdarzeniu policja wszczęła i prowadzi postępowanie o wykroczenie. Dane jednej z osób uwiecznionych na krążącym w sieci filmiku zostały ustalone — poinformował policjant w rozmowie z lokalnym portalem.

Za uprawianie seksu w miejscu publicznym para może słono zapłacić. Za taki wybryk osoba może trafić do aresztu, mieć ograniczoną wolność na 5-30 dni lub zapłacić grzywnę do 1500 zł.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!