Kos, Grecja
YouTube | Sam and Isanya

Niebawem uczniowie zakończą bieżący rok szkolny i wakacyjny sezon ruszy pełną parą. Jeśli należysz do tych osób, które odstraszają oblegane plaże i niekończące się kolejki w restauracjach, czerwiec jest najlepszym momentem, aby udać się na wakacje. Jaki kierunek warto obrać?

W czasach nieustannie rosnącej inflacji, również ceny wielu wycieczek znacznie wzrosły. Portal o2 przedstawił jednak kilka kierunków, w które jeszcze w czerwcu można się udać za naprawdę małą kwotę! Sprawdźmy gdzie warto wyjechać.

Okazuje się, że obecnie najtańszym wypoczynkowym kierunkiem jest Grecja! Dysponując budżetem 1200 zł na osobę możemy wybrać się na tygodniowe wakacje na Kretę lub na Kos. Podana cena to koszt za wycieczkę bez wyżywienia, jednak jeśli będziemy cierpliwie polować na oferty last minute, to może uda się za tę kwotę zorganizować opcję ze śniadaniami.

W podobnej cenie, bo za 1300 złotych, można także wypocząć przez tydzień w Bułgarii. Dorzucając zaledwie 100 złotych więcej otrzymamy wycieczkę z dwoma posiłkami. Za 1400 złotych odpoczniemy natomiast w Egipcie!

Jak zatem widać, nawet w dobie szalejących podwyżek, można jeszcze podróżować niskobudżetowo. Temperatury w wymienionych wcześniej krajach oscylują w okolicach 30 stopni Celsjusza, a więc chyba warto skorzystać z takich ofert!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę