Uśmiercili Jarosława Kaczyńskiego! Wielka pomyłka MSZ!

Zajmujący się kontem na Twitterze Ministerstwa Spraw Zagranicznych popełnili fatalną pomyłkę – uśmiercili Jarosława Kaczyńskiego! – Minister złożył wieniec pod tablicą upamiętniającą śp. Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego – taki wpis można było zauważyć na koncie. Na szczęście, pracownicy szybko się zreflektowali i poprawili błąd.

Na Twitterze MSZ pojawiło się zdjęcie z wizyty szefa dyplomacji w Mołdawii, Jacka Czaputowicza. Odwiedził on tamtejszą Polonię, a także złożył wieniec przed tablicą, która upamiętnia Lecha Kaczyńskiego. We wpisie z wizyty pojawił się olbrzymi błąd. – Min. Czaputowicz rozpoczął wizytę w Republice Mołdawii. Minister złożył wieniec pod tablicą upamiętniającą śp. Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego – napisano. Pomyłka została szybko zauważona przez obserwujących i po chwili pojawiła się informacja już z imieniem śp. Lecha Kaczyńskiego. Resort przeprosił za błąd. – Przepraszamy za błąd w poprzedniej wersji tweeta. Pomyłka ta nie powinna się była zdarzyć – widniało na Twitterze MSZ.

Czytaj także:  Poseł Smoliński się żali: Ludzie nie chcą siadać obok mnie w pociągu, bo jestem z PiS (WIDEO)

Na swoim koncie odniósł się do sytuacji dziennikarz Łukasz Rogojsz. Zwrócił on uwagę na to, że jeszcze niedawno politycy PiS naśmiewali z osób, które obsługują konto PO na twisterze. – Platformiana ‚Łudź’ była zabawna, że boki zrywać – napisał dziennikarz.


Komentarze