Ustawka na pieniądze miała być formą zabawy. Bójka dziewcząt skończyła się w szpitalu! (WIDEO)

W internecie opublikowano brutalną walkę nastolatek w Jeleniej Górze. Ustawce młodych dziewczyn towarzyszyły okrzyki dopingu. Skończyło się szpitalem i interwencją policji.

   

– Dzieciaki z podstawówki… Lat 14 tak spędzają wolny czas, robiąc ustawki, żeby publika mogła podziwiać jak się biją… dziewczyny! Zwabienie, znalezienie słabszego ogniwa, hejt, chęć dominacji? – tak brzmi wpis na profilu serwisu społecznościowym lokalnej radnej Beaty Wójtowicz.

Do walki doszło w środę o godzinie 16:30 w przejściu podziemnym. Fakt.pl poinformował, że dziewczyny były się na gołe pięści. Zwyciężczyni miała zgarnąć pulę z zakładów.

   

– Na początku miała być to forma zabawy. Jednak sytuacja wymknęła się spod kontroli – mówi Polsatowi podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Szybko jednak od przepychanek doszło do regularnego okładania się pięściami. Ostatecznie jednej z walczących musiała być udzielona pomoc w szpitalu. Matka poszkodowanej zgłosiła zdarzenie na policję.

   

– Policjanci analizują uzyskane dowody. Czekamy również na informację ze szpitala o tym, jakich obrażeń doznała dziewczynka – informuje podinsp. Bagrowska.

https://www.facebook.com/strimeo/videos/362723304560890/

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News