Ustawka na pieniądze miała być formą zabawy. Bójka dziewcząt skończyła się w szpitalu! (WIDEO)

W internecie opublikowano brutalną walkę nastolatek w Jeleniej Górze. Ustawce młodych dziewczyn towarzyszyły okrzyki dopingu. Skończyło się szpitalem i interwencją policji.

– Dzieciaki z podstawówki… Lat 14 tak spędzają wolny czas, robiąc ustawki, żeby publika mogła podziwiać jak się biją… dziewczyny! Zwabienie, znalezienie słabszego ogniwa, hejt, chęć dominacji? – tak brzmi wpis na profilu serwisu społecznościowym lokalnej radnej Beaty Wójtowicz.

Czytaj także:  Dziewczynka na wózku inwalidzkim wpadła do wody

Do walki doszło w środę o godzinie 16:30 w przejściu podziemnym. Fakt.pl poinformował, że dziewczyny były się na gołe pięści. Zwyciężczyni miała zgarnąć pulę z zakładów.

– Na początku miała być to forma zabawy. Jednak sytuacja wymknęła się spod kontroli – mówi Polsatowi podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Szybko jednak od przepychanek doszło do regularnego okładania się pięściami. Ostatecznie jednej z walczących musiała być udzielona pomoc w szpitalu. Matka poszkodowanej zgłosiła zdarzenie na policję.

Czytaj także:  Poseł Czarnek z PiS: Małżonkowie, którzy razem się modlą, nie rozwodzą się

– Policjanci analizują uzyskane dowody. Czekamy również na informację ze szpitala o tym, jakich obrażeń doznała dziewczynka – informuje podinsp. Bagrowska.

Ustawka w przejściu podziemnym w centrum Jeleniej Góry

Kilkudziesięciu uczniów szkół podstawowych spotkało się w jednym z jeleniogórskich podziemnych przejść by kibicować dwóm nastolatkom, które umówiły się na bójkę. Wszystko zarejestrowali telefonami komórkowymi. Ustawka zakończyła sie poważnie dla jednej z nich. Dziewczyna na kilka dni trafiła do szpitala. Sprawą zainteresowała się Polska Policja#telewizja #Strimeo Miasto Jelenia Góra Beata Wójtowicz – Radna Miasta Jeleniej Góry Konrad Sikora Jerzy Łużniak- Prezydent Miasta Jeleniej Góry Piotr Iwaniec #stopprzemocy #bojka #ustawka

Opublikowany przez Strimeo Poniedziałek, 11 lutego 2019

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.