W mieszkanku znalazł ciało matki. Mordercą okazał się wnuczek!

63-letni mężczyzna z Sosnowca w Śląskiem natrafił w mieszkaniu na ciało matki. Okazało się, że doszło do zabójstwa, a życia pozbawił kobietę jej własny wnuk. Sprawcę zatrzymano. 21-latkowi grozi teraz dożywotnia odsiadka.

Makabryczne odkrycie miało miejsce w centrum Sosnowca. Tu właśnie znaleziono ciało kobiety, na której zwłokach widoczne były ślady świadczące o możliwości popełnienia morderstwa. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu swoją uwagę bardzo szybko skierowali na potencjalnego sprawcę mordu.

Czytaj także:  Rosyjski niewolnik na polskiej fermie! Bili i kazali jeść spleśniały pasztet!

– Sprawcą okazał się 21-letni wnuczek zamordowanej kobiety. Został zatrzymany w Krakowie jeszcze tego samego dnia Niedługo po zabójstwie, przy pomocy skradzionej z mieszkania ofiary karty bankowej, dokonał szeregu wypłat – informują policjanci. Okazuje się, że młody mężczyzna nie tylko pozbawił życia bliską osobę, ale także ją okradł.

Materiały zgromadzone w tej sprawie pozwoliły prokuratorowi na przedstawienie 21-latkowi zarzutu zabójstwa. Tymczasowo został zamknięty w areszcie na trzy miesiące. Wyrodny wnuk nigdy nie był karany, a teraz resztę życia może spędzić w więzieniu.

Czytaj także:  Partie Gowina i Ziobry nie mają szans samodzielnie wejść do Sejmu

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.