Sklep
Fot. Twój Kurier Olsztyński

W Olsztynie regularnie dochodzi do kradzieży piwa ze sklepów. Niezidentyfikowany jak dotąd złodziej wynosi nawet całe skrzynki – najpierw z Żabki, a ostatnio z innego sklepu. Policja rozpoczęła poszukiwania sprawców.

Od jakiegoś czasu w Olsztynie grasują złodzieje złocistego trunku. Jak dotąd udało im się okraść dwa sklepy w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, w tym Żabkę znajdującą się przy ulicy Dworcowej.

W ostatni czwartek około godziny 21:00 do sklepu weszło trzech mężczyzn. Jednemu z nich udało się odwrócić uwagę ekspedientki, umiejętnie ją zagadując. Drugi w tym czasie zdołał wynieść z lokalu całą skrzynkę piwa.

– Więc tak jeden do niej świrki, bajerki, a drugi złapał za kratę piwa i do wyjścia. Na niej leżały jeszcze dodatkowe, było 30 butelek – mówiła właścicielka sklepu w rozmowie z „Twoim Kurierem Olsztyńskim”.

Kilka dni później policja dostała zgłoszenie o kradzieży w innym sklepie – chodzi o Chorten przy ulicy Żołnierskiej 11c. Na ten moment nie wiadomo, czy kradzieże są sprawką tych samych osób. Funkcjonariusze starają się ustalić jak najwięcej szczegółów obydwu kradzieży, donosi „Twój Kurier Olsztyński”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę