O spowodowanie wypadku w miejscowości Ostrów Mazowiecka podejrzewa się 37-latka. Śmierć poniosły dwie osoby, a trzy ranne (w tym dwoje dzieci) przewieziono do szpitala. Mężczyzna uciekł i teraz szuka go policja.

Tragiczny wypadek miał miejsce w niedzielę ok. godz. 10:00 na ul. Lubiejewskiej w Ostrowi Mazowieckiej. Volkswagen golf, którym kierował sprawca, na pasach potrącił śmiertelnie 71-letnią kobietę, a następnie uderzył w inny samochód.

W efekcie zgon stwierdzono u dwóch osób. Poza 71-letnią kobietą zginął kierujący drugim autem. Auto sprawcy wjechało dodatkowo w zaparkowanego citroena. W tym ostatnim siedziały trzy osoby – 44-letnia kobieta i dzieci w wieku 8 i 13 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Mężczyzna rozbite auto zostawił i uciekł z miejsca zdarzenia. Wiadomo, że samochód, którym się poruszał posiadał belgijskie tablice rejestracyjne. Teraz szuka go policja.

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej zamieściła w internecie zdjęcie mężczyzny i jego rysopis. Poszukiwany to 37-letni Łukasz Brzózka, pochodzący z Ostrowi Mazowieckiej i tam mieszkający.

Rysopis mężczyzny
• wzrost 166-170 cm
• oczy ciemne
• sylwetka średnia
• tatuaże na całym ciele

Każdy kto posiada jakieś informacje nt. miejsca pobytu poszukiwanego może się kontaktować z dyżurnym KPP w Ostrowi Mazowieckiej pod numerami tel. 29 746 92 00 i 506 891 104. Policja zapewnia anonimowość.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę