Opublikowany dziś przez TVP fragment taśm, na których głos zabierał Waldemar Pawlak, mocno uderzył w polityka. Pawlak skomentował taśmy, w których brał udział, ale przede wszystkim wyraził zakaz publikowania jego wizerunku przez Telewizję Polską.

– Informuję, że nie wyrażałem i nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich wypowiedzi i wizerunku przez TVP. Dodam tylko, że wpływ wydawców i właścicieli mediów na dziennikarzy i publikowane treści dotyczy zarówno kapitału międzynarodowego ale także polskiego, w szczególności państwowego. Rząd PIS dopłaca do TVP z naszych podatków, więc jak widać odrobili lekcje. – można przeczytać we wpisie Pawlaka na twitterze.

W internecie wylała się fala komentarzy odnoście zarówno taśm z udziałem Pawlaka, jak i samego jego wpisu odnośnie publikacji jego wizerunku w mediach. Zdania są podzielone, jedni obstają i przyklaskują inni nawołują, żeby polityk przejrzał na oczy i że to nie koncert życzeń. – Od kiedy to politycy muszą wyrażać zgodę na to, żeby mówiono o nich w mediach? – brzmi jeden z komentarzy.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę