Wałęsa pokazuje w sieci dom Kukiza! Muzyk odpowiada piosenką o „Bolku”! (WIDEO)

REKLAMA

Między Lechem Wałęsą a Pawłem Kukizem doszło do spięcia po tym, jak były prezydent zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcia domu lidera Kukiz’15, które mają świadczyć o jego majętności.

Kukiz na opublikowanie postu z fotografiami posiadłości szybko zareagował w mediach społecznościowych. „Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam Lech Wałęsa (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu – muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą…”, napisał muzyk, zamieszczając wideo do dedykowanego Wałęsie utworu.

„Płynie »Bolek« do stoczni, bo tam bunt zagościł. Stoczniowcy nie pracują, przeciw komunie knują. Komuna stocznie gnoi, przez stocznie Polska stoi. Ogólna demolka, już czas wyprowadzić »Bolka«”, śpiewa Paweł Kukiz, nawiązując do sugestii o agenturalnej przeszłości Lecha Wałęsy.

REKLAMA

„Chodzi »Bolek« po stoczni załoga go gości. Okrzyki będą wznosić, na rękach go nosić. Opowie »Bolek« bajkę i zapali fajkę. Załoga będzie spała, on – u generała. Wszystko poustalane, przybija »Bolek« sztamę”, słychać na nagraniu słowa o tym, jak były prezydent miał się dogadywać z komunistycznymi władzami.

https://www.facebook.com/lechwalesa/posts/2182231835156283

https://www.facebook.com/kukizpawel/videos/361341151384450/

REKLAMA