Wałęsa pokazuje w sieci dom Kukiza! Muzyk odpowiada piosenką o „Bolku”! (WIDEO)

Między Lechem Wałęsą a Pawłem Kukizem doszło do spięcia po tym, jak były prezydent zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcia domu lidera Kukiz’15, które mają świadczyć o jego majętności.

Kukiz na opublikowanie postu z fotografiami posiadłości szybko zareagował w mediach społecznościowych. „Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam Lech Wałęsa (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu – muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą…”, napisał muzyk, zamieszczając wideo do dedykowanego Wałęsie utworu.

„Płynie »Bolek« do stoczni, bo tam bunt zagościł. Stoczniowcy nie pracują, przeciw komunie knują. Komuna stocznie gnoi, przez stocznie Polska stoi. Ogólna demolka, już czas wyprowadzić »Bolka«”, śpiewa Paweł Kukiz, nawiązując do sugestii o agenturalnej przeszłości Lecha Wałęsy.

Czytaj także:  Wcześniak miał 3,5 promila! Dziecko po narodzinach było bardziej pijane od matki!

„Chodzi »Bolek« po stoczni załoga go gości. Okrzyki będą wznosić, na rękach go nosić. Opowie »Bolek« bajkę i zapali fajkę. Załoga będzie spała, on – u generała. Wszystko poustalane, przybija »Bolek« sztamę”, słychać na nagraniu słowa o tym, jak były prezydent miał się dogadywać z komunistycznymi władzami.

Bolek płynie!

Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu – muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą …Pieśń miała się znaleźć na wydanej dwa miesiące temu przez Universal płycie (mojej i zespołu Perverados) ale niestety się nie znalazła, bo Universal jej – nie wiedzieć czemu- nie chciał 🙁 Przy okazji – jeśli Szanowni Internauci chcą do piosenki robić klipy – mają moją zgodę i błogosławieństwo. Możecie wykorzystywać piosenkę jak Wam się żywnie podoba. Nie oczekuję żadnych honorariów. Klipy (jeśli powstaną) będę prezentował na moim Facebooku a jeśli będzie ich większa ilość – poproszę Internautów o rozstrzygnięcie, który z nich jest najlepszy. 🙂 Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 10 płyt "Wyspa Zielona", które będzie mógł zatrzymać, rozdać albo wyrzucić 🙂

Opublikowany przez Paweł Kukiz Poniedziałek, 11 marca 2019

 

Czytaj także:  Mieszkaniec Krakowa przeżył szok! W bochenku chleba znalazł…

 


Komentarze