Wałęsa skomentował pogrzeb Olszewskiego! Zaatakował PiS!

REKLAMA

Dziś miały miejsce uroczystości pogrzebowe byłego premiera Jana Olszewskiego. Lech Wałęsa skomentował je na swoim twitterze, a do komentarza dołączył zdjęcie. We wpisie atakował Jarosława Kaczyńskiego i PiS.

Podczas trwania uroczystości pojawiło się kilka wpisów. Niedługo jednak po ich zamieszczeniu zniknęły. – Widzę ze jest tak jak 13 grudnia 1981. Prezes wyspał się, przeczytał Gazetę Wyborcza na swój temat i jako ostatni przybył do kościoła – brzmiał jeden z wpisów, który został zamieszczony na twitterze Wałęsy podczas Mszy Świętej.

REKLAMA

Niedługo po nim pojawił się kolejny. – Upadek dyktatora. Te miny mówią same za siebie. Oni nie są myślami na pogrzebie śp. Premiera Jana Olszewskiego. Oni są myślami, co będzie z nimi po wyborach do europarlamentu i parlamentarnych i prezydenckich. Wiatr nadziei na zmiany powiał już z Gdańska.

Niedługo po tym wpisy zostały usunięte, a na ich miejsce pojawił się kolejny, łagodniejszy. – Msza Św w intencji zmarłego sp Premiera Jana Olszewskiego. Te zdjęcia same „komentują się” – napisał Lech Wałęsa. Chwilę po tym jednak i ten wpis zniknął.

REKLAMA