Weszła na tory pomimo zamkniętego szlabanu. 17-latka nie żyje

Pixabay.com

Do tragicznego zdarzenia doszło w ostatnią środę w Ostrzeszowie w województwie wielkopolskim. 17-latka, nie zważając na zamknięty szlaban weszła na tory i została śmiertelnie potrącona przez pociąg. Szkoła nastolatki opublikowała poruszający wpis.

REKLAMA

Dramat rozegrał się w godzinach popołudniowych. Policja ustaliła, że 17-letnia mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego weszła na torowisko pomimo opuszczonego szlabanu i sygnałów świetlnych. TVP3 Poznań podaje, że została śmiertelnie potrącona przez pociąg relacji Kępno-Poznań.

Nastolatka doznała rozległych obrażeń. Na miejscu zjawili się strażacy, którzy podjęli próbę reanimacji, jednak niestety nie przyniosła ona skutku. Lekarze stwierdzili zgon 17-latki.

REKLAMA

Niedługo po opublikowaniu informacji o dramatycznym wypadku poruszający wpis opublikował Zespół Szkół nr 1 w Ostrzeszowie. To placówka, do której 17-latka uczęszczała przed śmiercią.

„Z przykrością i ogromnym bólem informujemy o śmierci naszej uczennicy Sandry Kiecol. W imieniu Dyrekcji, grona pedagogicznego, całej społeczności szkolnej składamy rodzinie serdeczne wyrazy współczucia. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach” – napisano w poście.

REKLAMA