Fot.Facebook.com/WasikMaciej

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Maciej Wąsik skomentował w poniedziałek  w „Sygnałach Dnia” w Programie I Polskiego Radia działania opozycji wobec migrantów koczujących na granicy polsko-białoruskiej w Usnarzu Górnym

Zastępca Mariusza Kamińskiego stwierdził, że „po tym środowisku można spodziewać się wielu rzeczy”.  –  Z jednej strony granica jest atakowana przez imigrantów, z drugiej – przez kilku pożytecznych idiotów – powiedział.

Według Wąsika dzięki opozycji „Łukaszenka uznał, że jego działania mają sens, bo doprowadziły do kolejnej zwady w Polsce”. – Łukaszenka klaskał i uśmiechał się, jak widział działania opozycji w Polsce – podkreślił.

Wiceminister napiętnował również krytykowanie przez polityków i sympatyków opozycji działań Straży Granicznej, policji oraz wojska za utrudnianie przez nich dostępu do migrantów.

– Niektórym ludziom nienawiść do PiS zamula mózg, bo działają niezgodnie z racją stanu. Nie ma zgody na hejtowanie i lżenie funkcjonariuszy – oznajmił Wąsik.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę