Wiceprezes PSL o porażce wyborczej Kosiniaka-Kamysza: Wieś ogląda TVP i została uwiedziona przez PiS

– Wieś ogląda chociażby telewizję, dawniej zwaną publiczną, gdzie sączy się jad. Władysław Kosiniak-Kamysz jest codziennie pokazywany tam w złym świetle – powiedział w czwartek w Radiu ZET europoseł Adam Jarubas, zapytany o to, dlaczego Polskie Stronnictwo Ludowe straciło wieś. – Została uwiedziona przez PiS i to poważny przyczynek dla nas do dyskusji – dodał wiceprezes PSL.

Czytaj także:  Hulajnogi elektryczne – szykują się ogromne zmiany w przepisach!

– Oferta socjalna plus szczucie jeden na drugiego, straszenie rzekomą inwazją LGBT czy seksualizacją dzieci – do wielu ludzi to trafia. To jest obrzydliwe, jestem tym oburzony – oświadczył eurodeputowany ludowców.

Czytaj także:  Lichocka: Nie kupujcie szmatławców z zagranicznym kapitałem, nie czytajcie ich

W ocenie polityka Władysław Kosiniak-Kamysz w kampanii wyborczej „zderzył się z pędzącym pociągiem, jakim okazały się polaryzacja, emocje wyborcze i logika partyjnej wojny”. – Przekaz o potrzebie odbudowy wspólnoty gdzieś przeszedł ponad głowami Polaków. To źle, bo to źle wróży kondycji życia publicznego na przyszłość – podkreślił gość Radia ZET, wyjaśniając przyczyny przegranej Kosiniaka-Kamysza w wyborach prezydenckich.

Czytaj także:  Kosiniak-Kamysz: Otwarcie szkół grozi ogromnym ryzykiem

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.