Ruszyły kampanie wyborcze kandydatów na prezydenta. Ci, którzy starają się o fotel Prezydenta Polski, jeżdżą po polskich miastach i spotykają się z mieszkańcami. Głośną kampanię rozpoczął także obecny prezydent Andrzej Duda, który w tym roku także ubiega się o fotel prezydenta. Jednak w ostatnim czasie w polityce nie tylko wybory prezydenckie dają dużo tematów do rozmów.

Wiadomo, że w środę w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości odbyło się wielogodzinne spotkanie – podaje „Fakt”. Oprócz szefa partii Jarosława Kaczyńskiego miał być na nim również premier Mateusz Morawiecki oraz minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Partia Jarosława Kaczyńskiego mierzy się w ostatnim czasie z wieloma trudnościami i to prawdopodobnie z tego powodu zostało zwołane zebranie.

Afera Banasia, wojna o sądy, niejednoznaczny gest Joanny Lichockiej to jedne z ostatnich i ciekawych spraw, które dzieją się w polityce. Wybory prezydenckie coraz bliżej, kandydatów na to stanowisko jest sporo, dlatego to może być zawzięta rywalizacja, a każda afera lub złe działania w PiS mogą osłabiać Andrzeja Dudę.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna