Wjechał busem na teren festiwalu Owsiaka. Przerażające odkrycie policji!

REKLAMA

Do Kostrzyna nad Odrą nadciągają już tłumy uczestników dorocznego festiwalu organizowanego przez Jurka Owsiaka. Prócz tysięcy fanów muzyki, miłośników dobrej zabawy i służb mających dbać o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników imprezy, na festiwal przybywają również dilerzy narkotykowi, licząc na spore zainteresowanie „woodstokowiczów” oferowanym towarem.

Już wczoraj do godziny 19 na polu namiotowym odnotowano 80 tysięcy osób. A wśród nich osoby, które chcą umilić innym zabawę z pomocą środków odurzających. Policja jest więc czujna, robiąc wszystko, aby nie dopuścić do handlu narkotykami w czasie festiwalu. Nadkomisarz Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji stwierdził: – Odnotowaliśmy 35 przestępstw, w zdecydowanej większości narkotykowych.

Policja zatrzymała m.in. 32-latka, który na festiwalowe pole dostał się busem. W bagażu miał prawie kilogram gotowych do sprzedaży, porcjowanych narkotyków. Policja zatrzymała również 29-latka, przy którym znaleziono 300 tabletek ecstasy.

REKLAMA

Rzecznik policji relacjonował: – Ludzie z pokojowego patrolu złapali czterech klientów dilera i przekazali ich policji. Zatrzymani mężczyźni odpowiedzą za handel dużą ilością narkotyków.

Podziel się: