Boże Ciało przypada już 11 czerwca. To oznacza, że przed nami długi czerwcowy weekend! Kiedy wziąć urlop, aby cieszyć się z wolnych dni w czerwcu?

Długi weekend czerwcowy wypada już niedługo. Rozpoczyna się od święta Bożego Ciała, które wypada w czwartek 11 czerwca. To oznacza, że trzeba wziąć wolne tylko na piątek 12 czerwca, a by cieszyć się wolnością od pracy przez cztery dni! Weekend można zacząć już w środę po pracy i korzystać przez kolejne dni – 11 czerwca, 12 czerwca, 13 czerwca aż do 14 czerwca! Jeśli cztery dni to za mało, urlop możesz zacząć już od poniedziałku i w ten sposób spędzić cały tydzień w spokoju od pracy.

Najlepiej wyjechać już w środę aby nie tracić czasu na stanie w korkach. Dlaczego? Bo w czwartek w Polsce wyruszą liczne procesje, zatrzymujące się na wcześniej przygotowanych stacjach, aby wysłuchać ewangelii. Jak przypomina redakcja Women’s Health koronawirus nie jednej osobie pokrzyżował plany na wakacje. Dlatego teraz w długi weekend czerwcowy, kiedy nie ma już większych obostrzeń rządowych, można korzystać z uroków urlopu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę