Wlej to do toalety i zostaw na noc
YouTube screen | Smart Fox

Wlej to do toalety i zostaw na noc, a efekty będą piorunujące. Ten trik pokochają wszyscy, którzy lubią domowe sposoby na czyszczenie.

Toaleta jest wizytówką naszego mieszkania, tak samo jak kuchnia powinna być nieskazitelnie czysta i pachnąca. Żółte plamy i osad wewnątrz toalety sprawiają, że nie tylko wygląda to niechlujnie, ale pojawia się też nieprzyjemny zapach. W najgorszym przypadku pojawia się kamień, który jest trudny do usunięcia. Na szczęście jest pewien rewelacyjny trik, który świetnie radzi sobie z tego typu zabrudzeniami. Dzięki niemu nie musisz szorować toalety godzinami. Sprawdź i wypróbuj.

Wlej to do toalety i zostaw na noc. Sprytny sposób, o którym kusisz wiedzieć

Wypróbuj genialnej mieszanki czyszczącej z kilku prostych składników. Potrzebujesz:

» 600 ml wody
» 2 łyżki mąki kukurydzianej
» 3 łyżki kwasu cytrynowego
» 10 ml mydła w płynie
» opcjonalnie: kilka kropel domestosu

W garnku zagotuj 500 ml wody, następnie dodaj dwie łyżki mąki kukurydzianej i mieszaj. Pozostałe 100 ml wody wymieszaj z kwaskiem cytrynowym, następnie dodaj mydło w płynie. Całość ponownie wymieszaj, a na koniec opcjonalnie dodaj kilka kropel domestosu.

Gotową mieszankę przelej do spryskiwacza, a potem wlej ją do toalety i pozostaw na całą noc. Następnego dnia wyczyść toaletę szczotką tak jak zawsze. Ten trik przyda się każdemu dlatego musisz go wypróbować. Sprawdź też jak wyczyścić zlew, pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę